Długie Opisy

Ciekawe artykuły z różnych dziedzin! Zapraszamy do pisania i czytania!

KRYNICA ZDRÓJ noclegi - Willa Ada, O.W. Adam

Ośrodek Wypoczynkowy w KRYNICY ZDRÓJ ADAM & Willa ADA - Zaprasza na wypoczynek do Krynicy! Oferujemy noclegi w atrakcyjnych cenach. Krynica Zdroj jest najpiękniejszym uzdrowiskiem w Małopolsce. Tylko w Krynicy jest takie powietrze.

Twoja reklama

Oferujemy noclegi w Krynicy Zdrój
w Willi Ada i Ośrodku Wypoczynkowym Adam

Krynica Zdrój to jedno z najpiękniejszych i najbardziej znanych polskich uzdrowisk.
Warunki mikroklimatyczne, czyste powietrze i liczne źródła wód leczniczych stwarzają wspaniałe warunki lecznictwa, rekreacji, wypoczynku i turystyki przez cały rok.
Bogactwem naturalnym Krynicy są wody mineralne o wybitnych właściwościach leczniczych.
Są one stosowane w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego w leczeniu niedokrwistości oraz chorób przemiany materii.
Związane z wodami jest również lecznictwo uzdrowiskowe. Jako leczenie wspomagające i uzupełniające uzdrowisko oferuje szeroki wachlarz zabiegów elektrolecznictwa, swiatłolecznictwa i wodolecznictwa.
Od wiosny do jesieni w Krynicy warte polecenia są wyprawy piesze lub rowerowe na szlaki górskie oraz spacery deptakiem i zadrzewionymi parkami do licznych pijalni wód.
Oblegana jest Góra Parkowa z kolejką terenowo-linową,malowniczą panoramą, nasłonecznionym tarasem, wspaniałymi trasami spacerowymi.Krynica dysponuje również kolejką gondolową na Jaworzynę. Turystom dodatkowo służą baseny, korty tenisowe a także letnie ślizgawki i sankostrady oraz kryta hala lodowiska. Miłośników grzybobrania jesienią zachwycą okoliczne lasy. Zimą można uprawiać w Krynicy i okolicach narciarstwo zjazdowe, biegowe, snowboard (rynna half pipe, snowcross i straight jump). Stacja narciarska Jaworzyna z najdłuższą w Polsce koleją gondolową, stacja narciarska Wierchomla z najszybszą w kraju koleją krzesełkową oraz stacja Słotwiny dysponują dodatkowo bazą kilkunastu wyciągów orczykowych. Inne wyciągi położone są w samej Krynicy, Czarnym Potoku, Powroźniku i Tyliczu. Większość nartostrad jest sztucznie zaśnieżana, ratrakowana, a część z nich jest oświetlona. Oprócz narciarstwa można zimą uprawiać łyżwiarstwo (hala lodowiskowa) i saneczkarstwo (tory saneczkowe). W Krynicy mamy również gdzie wyjść wieczorem. W licznych ośrodkach można korzystać z basenów, saun i innych odmian rekreacji a także leczenia uzdrowiskowego. Znajdują się tutaj dziesiątki restauracji, kawiarń, pubów, pizzerii, grill barów. Można odwiedzić dyskotekę oraz zaszyć się w atmosferze klubu nocnego. W lokalach można zagrać w bilard, kręgle, posłuchać lub pobawić się do muzyki na żywo. Również na deptaku rozkładają się sezonowo liczne sklepiki i bistra. Do późnych godzin nocnych Krynica tętni życiem.

Tagi: krynica  krynica zdrój  zdroj  noclegi  kwatery  pensjonaty  wczasy  wypoczynek  ferie  hotel 

Artykuy o podobnej tematyce:
Gran Canaria 2008

Aktywno robotw sieciowych: Google: 56, MSN: 11, Yahoo: 23